.Solr service is not available Praca
Skorzystaj
z pomocy eksperta

Praca

Copywriter/Redaktor

22.07.2014

W chwili obecnej serwis eKomornik.pl poszukuje kandydatów na stanowisko:

Jeżeli jesteś prawnikiem lub studentem prawa oraz pasjonujesz się Internetem, nowymi mediami, dziennikarstwem, marketingiem, a może prowadzisz własny blog... Ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki

  • tworzenie nowych treści w serwisie (pisanie aktualności, ich redagowanie, korekta i publikacja, zarządzanie treściami na stronie, przegląd prasy internetowej)
  • przygotowanie listy tematów do publikacji,
  • tworzenie oraz administrowanie treścią w serwisach Facebook, Twitter i innych,
  • promowanie serwisu w mediach,
  • wsparcie redakcyjne kampanii marketingowych,

Wymagania

  • wykształcenie prawnicze / podejmowanie studiów na kierunku prawo,
  • znajomość zagadnień prawnych, wiedza z zakresu egzekucji sądowej (Część druga i trzecia KPC, uoksie)

Czego jeszcze oczekujemy?

  • doskonałej znajomości zasad ortografii i gramatyki jęz. polskiego,
  • łatwości w redagowaniu tekstów,
  • umiejętności opisywania zagadnień prawnych w przystępny, jasny sposób,
  • biegłości w wyszukiwaniu informacji w Internecie,
  • dokładności i samodzielności w wykonywanych zadaniach,
  • zaangażowania, inicjatywy, kreatywności,
  • rzetelności oraz bardzo dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pisaniu artykułów do Internetu (w firmie reklamowej/serwisie internetowym/agencji PR),
  • znajomość marketingu internetowego,
  • znajomość SEO w copywritingu (ekspozycja słów kluczowych w tekście),
  • znajomość internetowej branży prawnej,

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w systemie zdalnym,
  • udział w realizacji innowacyjnego projektu internetowego,
  • możliwość zbudowania portfolio własnych publikacji oraz promocji w Internecie jako prawnika i autora,
  • możliwość stałego zatrudnienia w Warszawie,
  • referencje zawierające osiągnięcia i prace wykonywane w trakcie współpracy,
  • możliwość rozliczenia za pomocą faktur VAT,

Forma współpracy

  • umowa o dzieło, umowa współpracy,
  • wytyczne, konsultacje, fora - telekonferencje lub dla osób z Warszawy (okolic) w biurze firmy,
  • praca realizowana jest zdalnie i może być wykonywana w dowolnych godzinach,
  • praca realizowana w systemie zlecenie – odbiór,
  • wynagrodzenie stałe zadaniowe, płacimy za artykuły,

Ofery prosimy przesyłać na adres:  redakcja@ekomornik.pl

Prosimy także o załączenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)

  • Program Partnerski
  • Partnerzy

"Dotacje na Innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość"

"Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka"